Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 68 m²,
Qara Qarayev m.
1/14
Bütün şəkillər
+6 şəkil
185 000 AZN
2 720 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
68 m²
Sahə
7 / 16
mərtəbə
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 68 m²,
Qara Qarayev m.
Qara Qarayev m/st yaxın 14/7 mərtəbəsi Otaq sayı 2 Sahəsi 68m2 Təmirsiz vəziyyətdə Açarlar məndə Mənzilə istənilən vaxt baxmaq olar
Bakı, Qara Qarayev pr
Bakı, Qara Qarayev pr
Xəritədə bax
Nizami r.
Qara Qarayev m.
8-ci kilometr q.
𝐕𝐔̈𝐒𝐀𝐋 𝐎𝐑𝐁𝐈̇𝐓𝐀 Ə𝐌𝐋𝐀𝐊
Vasitəçi (agent)
Orbita Əmlak Qarayev
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Nizami r., Azər Manafov küç., 5 m. 17
Bütün 68 təklifə baxmaq
№ 5077870
•
Baxış sayı: 2176
•
Yeniləndi: Bugün, 11:01
185 000 AZN
2 720 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
68 m²
Sahə
7 / 16
mərtəbə
𝐕𝐔̈𝐒𝐀𝐋 𝐎𝐑𝐁𝐈̇𝐓𝐀 Ə𝐌𝐋𝐀𝐊
Vasitəçi (agent)
Orbita Əmlak Qarayev
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Nizami r., Azər Manafov küç., 5 m. 17
Bütün 68 təklifə baxmaq