Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 124 m²,
20 Yanvar m.
1/11
Bütün şəkillər
+3 şəkil
315 000 AZN
2 540 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
124 m²
Sahə
2 / 19
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 124 m²,
20 Yanvar m.
SATILIR!!! Ünvan: Yasamal ray. Zərdabi küç. Növ: Yeni tikili Mərtəbə: 2/19 Otaq: 3 Sahə: 124 kv.m Təmir: Təmirli Sənəd: Çıxarış Qiymət: 315.000 AZN Qeyd: Şazi Mtk da əşyalı mənzil. Əlavə olaraq Qaraj da 18.000 AZN satılır.
Bakı, Həsən bəy Zərdabı küç.
Bakı, Həsən bəy Zərdabı küç.
Xəritədə bax
Yasamal r.
20 Yanvar m.
Qabil
Vasitəçi (agent)
Garant Əmlak 1
Agentlik
Bazar ertəsi - Bazar: 10:00-22:00
Bakı, Yasamal r., Hüseyn Cavid pr. 209
Bütün 541 təklifə baxmaq
№ 5892487
•
Baxış sayı: 428
•
Yeniləndi: Dünən, 17:03
315 000 AZN
2 540 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
124 m²
Sahə
2 / 19
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Qabil
Vasitəçi (agent)
Garant Əmlak 1
Agentlik
Bazar ertəsi - Bazar: 10:00-22:00
Bakı, Yasamal r., Hüseyn Cavid pr. 209
Bütün 541 təklifə baxmaq