Alqı-satqı
4 otaqlı yeni tikililər
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 136 m²,
Qara Qarayev m.
1/14
Bütün şəkillər
+6 şəkil
420 000 AZN
3 090 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
136 m²
Sahə
10 / 18
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 136 m²,
Qara Qarayev m.
Qara Qarayev m/st çıxışı 18/10 Mərtəbəsi Otaq sayı 4 Sahəsi 136m2 Tam təmirli vəziyyətdə Qaz su,işıq daimidir Sənəd KUPÇA+Texpasport İpotekaya yararlı Açarlar məndə Mənzilə istənilən vaxt baxmaq olar
Bakı, Qara Qarayev prospekti
Bakı, Qara Qarayev prospekti
Xəritədə bax
Nizami r.
Qara Qarayev m.
8-ci kilometr q.
𝐕𝐔̈𝐒𝐀𝐋 𝐎𝐑𝐁𝐈̇𝐓𝐀 Ə𝐌𝐋𝐀𝐊
Vasitəçi (agent)
Orbita Əmlak Qarayev
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Nizami r., Azər Manafov küç., 5 m. 17
Bütün 70 təklifə baxmaq
№ 5949792
•
Baxış sayı: 282
•
Yeniləndi: 03.05.2026, 11:30
420 000 AZN
3 090 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
136 m²
Sahə
10 / 18
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
𝐕𝐔̈𝐒𝐀𝐋 𝐎𝐑𝐁𝐈̇𝐓𝐀 Ə𝐌𝐋𝐀𝐊
Vasitəçi (agent)
Orbita Əmlak Qarayev
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Nizami r., Azər Manafov küç., 5 m. 17
Bütün 70 təklifə baxmaq