Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 82 m²,
Həzi Aslanov m.
1/16
Bütün şəkillər
+8 şəkil
228 000 AZN
2 780 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
82 m²
Sahə
15 / 20
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 82 m²,
Həzi Aslanov m.
📍Gəncə prospekti Xətai park kompleksi ✅ 20/15 mərtəbəsi ✅Qanuni 2 otaq ✅3 sürətli Lift ✅Giriş kodlaşdırılmış domafon ✅İdeal location ✅Məktəb ,baxça ✅Market və bütün iaşə obyektləri ✅MƏNZİLİN CIXARIŞI VAR 💵Qiymət 228,000 Xidmət Haqqı 1 %
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Nərimanov r., Fətəli Xan Xoyski küç. 114
Bütün 97 təklifə baxmaq
№ 6119213
•
Baxış sayı: 112
•
Yeniləndi: Bugün, 18:19
228 000 AZN
2 780 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
82 m²
Sahə
15 / 20
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Ramil
Vasitəçi (agent)
Smart House
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Nərimanov r., Fətəli Xan Xoyski küç. 114
Bütün 97 təklifə baxmaq