Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 95 m²,
Həzi Aslanov m.
1/12
Bütün şəkillər
+4 şəkil
209 000 AZN
2 200 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
95 m²
Sahə
2 / 17
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 95 m²,
Həzi Aslanov m.
📍 H.Aslanov m/s nın tam çıxışı 🏢 şyasız 🏠 3 otaqa düzəlmə (95 kvm) 🏙 17 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsi 💰 209,000 AZN ✅ Çıxarışlı ✅ İpotekaya yararlıdır ✅ Rahat yerləşmə
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Nərimanov r., Fətəli Xan Xoyski küç. 114
Bütün 102 təklifə baxmaq
№ 6119978
•
Baxış sayı: 138
•
Yeniləndi: 15.05.2026, 18:19
209 000 AZN
2 200 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
95 m²
Sahə
2 / 17
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Ramil
Vasitəçi (agent)
Smart House
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Nərimanov r., Fətəli Xan Xoyski küç. 114
Bütün 102 təklifə baxmaq