Alqı-satqı
3 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 76 m²,
Nəsimi r.
1/4
Bütün şəkillər
270 000 AZN
3 550 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
76 m²
Sahə
4 / 5
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 76 m²,
Nəsimi r.
Tecılı satılır.28 mall ticarət mərkəzine yaxın sahəsi 76 KVM olan 3 otaqlı mənzil.xahis edirəm real alıcılar narahat etsin.
Bakı, Dilarə Əliyeva küçəsi 47
Bakı, Dilarə Əliyeva küçəsi 47
Xəritədə bax
Nəsimi r.
Dostluq kinoteatrı
Kanan
Vasitəçi (agent)
Evim Olsun
Agentlik
Hər gün: 09:00-18:00
Bakı, Nəsimi r., Ceyhun Hacıbəyli küç. 45A
Bütün 52 təklifə baxmaq
№ 6120683
•
Baxış sayı: 65
•
Yeniləndi: 11.05.2026, 17:08
270 000 AZN
3 550 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
76 m²
Sahə
4 / 5
Agentlik
Hər gün: 09:00-18:00
Bakı, Nəsimi r., Ceyhun Hacıbəyli küç. 45A
Bütün 52 təklifə baxmaq