Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 91 m²,
Həzi Aslanov m.
1/21
Bütün şəkillər
Satış dayandırılıb
+13 şəkil
Satış dayandırılıb
: 15.05.2026, 17:03
280 000 AZN
3 080 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
91 m²
Sahə
7 / 15
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 91 m²,
Həzi Aslanov m.
📍Həzi Aslanov yaxınlığı,Nəsrəddin Tusi küçəsi ✅Premium bina Turkuaz mtk ✅15/7-ci mərtəbəsi ✅Qanuni 3 otaq ✅sahəsi 91kv ✅Əşyalı satılır ✅Binada 2 sürətli Kone liftləri ✅Sənəd Kupça 💵Qiymət 288000 azn Xidmət haqqı 1% təşkil edir
Bakı, Nəsirəddin Tusi k.
Bakı, Nəsirəddin Tusi k.
Xəritədə bax
Xətai r.
Həzi Aslanov m.
№ 6122827
•
Baxış sayı: 64
Satış dayandırılıb
: 15.05.2026, 17:03
280 000 AZN
3 080 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
91 m²
Sahə
7 / 15
mərtəbə
Çıxarış
Təmir