Alqı-satqı
3 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85 m²,
Həzi Aslanov m.
1/13
Bütün şəkillər
+5 şəkil
175 000 AZN
2 060 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
85 m²
Sahə
4 / 9
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85 m²,
Həzi Aslanov m.
Həzi Asalnov metrosuna yaxın Köhnə Günəşlidə Mehmandarov küçəsində 9 mərtəbəli binanın 4 cü mərtəbəsində qanuni 3 otaqlı mənzil 175000 manata satışa çıxarılmışdır. Mənzilin sənədi kupçadır Dövlıt ipotekaslna yararlıdır. Firma Haqqı 1 %
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 23:00
Bakı, Xətai r., Məhəmməd Hadi küç.
Bütün 241 təklifə baxmaq
№ 6137640
•
Baxış sayı: 89
•
Yeniləndi: Dünən, 15:29
175 000 AZN
2 060 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
85 m²
Sahə
4 / 9
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 23:00
Bakı, Xətai r., Məhəmməd Hadi küç.
Bütün 241 təklifə baxmaq