Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 142 m²,
Nərimanov r.
1/7
Bütün şəkillər
380 000 AZN
2 680 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
142 m²
Sahə
8 / 15
mərtəbə
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 142 m²,
Nərimanov r.
Heydər Əliyev Mərkəzi və Təhsil Nazirliyinin 177 nömrəli məktəbinin yaxınlığında yerləşən 15 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsində 3 otaqlı, 142 kv.m sahəsi olan təmirsiz mənzil satılır. Mərtəbə: 8/15 Otaq sayı: 3 Sahə: 142 kv.m Təmir: Təmirsiz
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 20:00
Bakı, Nərimanov r., İzzəddin Həsənoğlu küç.
Bütün 89 təklifə baxmaq
№ 6137668
•
Baxış sayı: 37
•
Yeniləndi: Dünən, 15:37
380 000 AZN
2 680 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
142 m²
Sahə
8 / 15
mərtəbə
Ebulfez
Vasitəçi (agent)
Nərimanov Əmlak
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 20:00
Bakı, Nərimanov r., İzzəddin Həsənoğlu küç.
Bütün 89 təklifə baxmaq